No More Buttons

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99 TL
  • Boyut 137.6 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Tommy Soereide Kjaer
Elle çizilmiş platformlardan oluşan No More Buttons oyunu kullanıcılarına farklı bir bulmaca deneyimi yaşatıyor.

Dokunmatik ekranı sayesinde kolayca oynayabileceğiniz No More Buttons oyununda farklı tasarımıyla kullanıcılara sunulan pek çok seviye bulunmaktadır. Oyunun başlangıcında size verilen kutucuğu bitiş noktasına dek götürmeniz gerekmektedir.  Ekran üzerindeki komutları kullanarak rahatça götürebileceğiniz bu kutucuğu oyun sonuna götürdüğünüzde bir üst seviyeye geçebilirsiniz. Aksi takdirde aynı seviyeyi baştan oynamanız gerekecektir.

Dilediğiniz yönde çevirebileceğiniz bu kutucukları dilerseniz döndürebilir veya üzerinde durabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan No More Buttons oyununda seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayın, yüksek skorların sahibi olun!

Kolay kullanımı sayesinde kullanıcıların eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayan bu oyunda kontrol şeması da yer almaktadır. Bu şema sayesinde komutlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilir, seviyeleri kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sizde No More Buttons oyununu oynayarak kutucukları başarılı bir şekilde bitiş noktasına ulaştırabilir, seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz!

 

 

Daha Fazla Göster
No More Buttons indir
DİĞER SÜRÜMLER